Heb je een vraag? Wil je iemand anders of jezelf aanmelden? 
Laat ons hieronder een berichtje na.

Nancy neemt binnen drie werkdagen contact met je op.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Alleen 's avonds na 17u
Alleen op woensdagnamiddag
Ik heb een vrij flexibele agenda.
 
 

Anja Boers
Annelies Demuynck
Daisy Van Canegem

Lara Van Beveren

Nele De Coninck

Nancy Baecke


Onthaal

+32 472 53 12 40
+32 479 72 37 68

+32 468 54 16 75

+32 483 39 10 69

+32 499 19 23 21

+32 499 61 37 77

+32 499 61 37 77

of anja@praktijkdebolderkar.com
of annelies@praktijkdebolderkar.com

of daisy@praktijkdebolderkar.com

of lara@praktijkdebolderkar.com

of nele@praktijkdebolderkar.com

of nancy@praktijkdebolderkar.com

of info@praktijkdebolderkar.com

Deze website maakt gebruik van cookies. Door te klikken op "Accepteren" gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.

Lees hier onze Cookieverklaring.
Accepteren