Heb je een vraag? Wil je iemand anders of jezelf aanmelden? 
Laat ons hieronder een berichtje na.

Nancy neemt binnen drie werkdagen contact met je op.
Een eerste afspraak krijg je binnen de week na aanmelding.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Alleen 's avonds na 16u
Alleen op woensdagnamiddag
Alleen op zaterdagvoormiddag
Ik heb geen voorkeur.
 
 

Angelique Glorieus

Anja Boers

Annelies Demuynck
Daisy Van Canegem

Lara Van Beveren

Nele De Coninck

Nancy Baecke


Onthaal

+32 472 39 01 11

+32 472 53 12 40
+32 479 72 37 68

+32 468 54 16 75

+32 483 39 10 69

+32 499 19 23 21

+32 499 61 37 77

+32 499 61 37 77

of angelique@praktijkdebolderkar.com

of anja@praktijkdebolderkar.com
of annelies@praktijkdebolderkar.com

of daisy@praktijkdebolderkar.com

of lara@praktijkdebolderkar.com

of nele@praktijkdebolderkar.com

of nancy@praktijkdebolderkar.com

of info@praktijkdebolderkar.com

We hechten veel waarde aan het correct en met privacy behandelen van jouw vertrouwelijke gegevens.
Wil je graag weten hoe we dit doen? Lees dan hier onze privacyverklaring, algemene voorwaarden en cookiebeleid na. 

Nederholbeekstraat 35
9680 Maarkedal
+32 499 613 777
info@praktijkdebolderkar.com

Copyright 2020.

Volg ons voor dagelijkse inspiratie en nieuws over ons aanbod.